Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
MakuTS
Senior Member
Od: 09.2005
Offline
#
21590
12.04.2011, 18:59
ma ktoś namiary na policealną szkołę do której będzie można się zapisać w trakcie semestru i zdobyć status ucznia Bardzo Pilne
KOSOVO
JE
SRBIJA !!!!!
MakuTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MakuTS
Znajdź inne posty napisane przez MakuTS