Wyświetl pojedynczy post
MakuTS
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21590
Stary 12.04.2011, 18:59
ma ktoś namiary na policealną szkołę do której będzie można się zapisać w trakcie semestru i zdobyć status ucznia Bardzo Pilne


KOSOVO
JE SRBIJA !!!!!
Odpowiedz cytując