Wyświetl pojedynczy post
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18142
Stary 12.04.2011, 18:49
Klub mi odpisał w sprawie pasków na stadionie
Cytat:
Witam,

Dziękujemy bardzo za projekty.

Pozdrawiamy
dział marketingu
jestem w szoku


Ciekawe czy istnieje jakakolwiek szansa by do 10 maja oddali północną.. 11 i 14 mają będą dwa cholernie ciężkie mecze.
Odpowiedz cytując