Klub mi odpisał w sprawie pasków na stadionie
Cytat:
Witam,
Dziękujemy bardzo za projekty.
Pozdrawiamy
dział marketingu
|
jestem w szoku
Ciekawe czy istnieje jakakolwiek szansa by do 10 maja oddali północną.. 11 i 14 mają będą dwa cholernie ciężkie mecze.