Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10563
Stary 12.04.2011, 18:22
Cytat:
Już w najbliższy czwartek około godziny 16:45 wszystkich kibiców Wisły zapraszamy na czat z Patrykiem Małeckim! Pytania do zawodnika Białej Gwiazdy można przesyłać już teraz!

Wasze pytania przesyłajcie na nasze gadu-gadu (numer 1906), dopisując koniecznie na początku [czat]. Najciekawsze z pytań zadamy Patrykowi w czwartkowe popołudnie.

Czat rozpocznie się 14 kwietnia około godziny 16:45. O godzinie 15:00 zawodnicy rozpoczynają trening, po którym Patryk będzie odpowiadał na Wasze pytania. W związku z tym, że nie da się dokładnie określić, ile trwać będzie trening, rozpoczęcie czatu może przesunąć się o kilkanaście minut.
http://www.facebook.com/WislaKrakow
Odpowiedz cytując