|
Senior Member
Offline
|
|
Cytat:
Już w najbliższy czwartek około godziny 16:45 wszystkich kibiców Wisły zapraszamy na czat z Patrykiem Małeckim! Pytania do zawodnika Białej Gwiazdy można przesyłać już teraz!
Wasze pytania przesyłajcie na nasze gadu-gadu (numer 1906), dopisując koniecznie na początku [czat]. Najciekawsze z pytań zadamy Patrykowi w czwartkowe popołudnie.
Czat rozpocznie się 14 kwietnia około godziny 16:45. O godzinie 15:00 zawodnicy rozpoczynają trening, po którym Patryk będzie odpowiadał na Wasze pytania. W związku z tym, że nie da się dokładnie określić, ile trwać będzie trening, rozpoczęcie czatu może przesunąć się o kilkanaście minut.
|
http://www.facebook.com/WislaKrakow
|
|