Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10561
Stary 12.04.2011, 18:00
Kluvi napisał(a):Wyświetl post
no i proszę ktoś wcześniej wspominał że tak będzie, po komentarzach tutaj i mamy znów piszą o nas w wybiórczej.. tylko pogratulować
Swoją drogą przewidywanie reakcji kibiców Wisły na podstawie komentarzy na forum, gdzie każdy jest anonimowy to żenada.
Odpowiedz cytując