Kluvi napisał(a):

|
no i proszę ktoś wcześniej wspominał że tak będzie, po komentarzach tutaj i mamy znów piszą o nas w wybiórczej.. tylko pogratulować
|
Swoją drogą przewidywanie reakcji kibiców Wisły na podstawie komentarzy na forum, gdzie każdy jest anonimowy to żenada.