|
LanceTS- nie daliśmy znaku życia (piknik f@ns) ponieważ jeden z kolegów nas totalnie wystawił. Kolega wyżej, który chce pograć dostał propozycję. Jeżeli przyjmie, chętnie rozegramy wszystkie mecze od początku ligi nawet w jednym dniu.
Mogliśmy przecież kogoś z tamtąd dokoptować, ale skoro w regulaminie jest, że to liga forum i każdy grający musi być na nim zarejestrowany, to trzeba się tego trzymać w myśl zasady ORDNUNG MUSS SEIN.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|