Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 12.04.2011, 17:00
LanceTS- nie daliśmy znaku życia (piknik f@ns) ponieważ jeden z kolegów nas totalnie wystawił. Kolega wyżej, który chce pograć dostał propozycję. Jeżeli przyjmie, chętnie rozegramy wszystkie mecze od początku ligi nawet w jednym dniu.

Mogliśmy przecież kogoś z tamtąd dokoptować, ale skoro w regulaminie jest, że to liga forum i każdy grający musi być na nim zarejestrowany, to trzeba się tego trzymać w myśl zasady ORDNUNG MUSS SEIN.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując