Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1350
Stary 12.04.2011, 16:47
Nic tylko pogratulować niektórym imbecylom. Zaczyna się nagonka, aby popsuć atmosferę wokół drużyny i w samej drużynie. Puknijcie się w łeb.
Odpowiedz cytując