Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1349
Stary 12.04.2011, 16:43
Abstrahując od "polityki" GW wobec kibiców, to dobrze by było gdyby co poniektórzy forumowicze uzmysłowili sobie że to forum jest publiczne, może być cytowane przez media, a oni sami pisząc czasem durne posty podpisują się pod nimi nie tylko swoim nickiem ale także tym że reprezentują kibiców i pośrednio klub - w związku z czym wypadało by to robić przynajmniej godnie.

W końcu tego wymagamy od piłkarzy.
c.d.n.
Odpowiedz cytując