|
Abstrahując od "polityki" GW wobec kibiców, to dobrze by było gdyby co poniektórzy forumowicze uzmysłowili sobie że to forum jest publiczne, może być cytowane przez media, a oni sami pisząc czasem durne posty podpisują się pod nimi nie tylko swoim nickiem ale także tym że reprezentują kibiców i pośrednio klub - w związku z czym wypadało by to robić przynajmniej godnie.
W końcu tego wymagamy od piłkarzy.
|