LUKAS77 napisał(a):

http://GOWNO_PRAWDA_Ekstraklasa__Dra...narastala.html
panom z wybiorczej bardzo zalezy na podkrecaniu negatywnych relacji miedzy pilkarzami a kibicami. Moim zdaniem zdarzenie malo chwalebne ale ktoremu z nas chociaz raz w zyciuu na kilka sekund zgaslo swiatlo i zrobil cos nieracjonalnego... do takich czynow zaliczem ten Dragana.
|
NIE WKLEJAC linkow z tego gowna do cholery !