|
Socios Wisła Kraków
Offline
|
#65

12.04.2011, 16:03
|
PhantomRanger napisał(a): 
Pocieszam się tym, że jeden Polak na pewno będzie w końcu dostanie opaskę kapitana i domyślam się, że będzie nim właśnie Wilk. Wówczas gdy w miejsce Małeckiego wejdzie Rios będzie 100% międzynarodówka, bo każdy z innego kraju . Jeśli byłby wyniki to dla mnie mogli by i Eskimosa ściągnąć na obronę. Liczę , że wygramy po ciekawym meczu 2:0 lub 3:1.
|
Melikson też Polak ;p
|
|