Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 12.04.2011, 16:02
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Pareiko - Cikos , Jaliens , Chavez , Paljic - Wilk , Jirsak , Melikson - Rios , Genkov , Kirm

Wojciech Ł nie powinien powąchać murawy. Rios jest w niezłej formie i fajnie gdyby przełożyło się to na ekstraklasowe boiska . Na razie jest o dwie klasy lepszy od napastników z ME ( 7 bramek w 2 meczach , większość tyle w całym sezonie nie ustrzeli), więc trzeba sobie wkońcu odpowiedzieć na pytanie czy ma przyszłość w naszej druzynie i czy warto wydawac na niego majątek przy wykupie.

Co do samego meczu to tylko zwycięstwo . 3-0 będzie ok .
Pocieszam się tym, że jeden Polak na pewno będzie w końcu dostanie opaskę kapitana i domyślam się, że będzie nim właśnie Wilk. Wówczas gdy w miejsce Małeckiego wejdzie Rios będzie 100% międzynarodówka, bo każdy z innego kraju . Jeśli byłby wyniki to dla mnie mogli by i Eskimosa ściągnąć na obronę. Liczę , że wygramy po ciekawym meczu 2:0 lub 3:1.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując