Wyświetl pojedynczy post
wislacki
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 12.04.2011, 15:20
LanceTS napisał(a):Wyświetl post
Ja proponuje zdegradować te druzyny które nie daly znaku zycia narazie, nie zagrały meczu i nie ma z nimi kontaktu. Bo tylko zaśmiecają tą ligę.

A co do meczu to dla nas: 1 samobój chyba i LanceTS 1.
U mnie też ping nie schodził pon 150, a co parenaście sekund skakał do 500-600. Cieżko się gra w takich warunkach. Mimo wszystko gratuluje przeciwnikom

Powiedziałbym, że po jednej strzeliliśmy przeciwnicy tak murowali bramkę, że każdy z naszych goli to praktycznie samobój (trzeba się było nieźle przedzierać).

Co do lagów wszystko zależy od lokalizacji i szybkości łącza hosta, dlatego apeluję by stół zakładany był przez zawodnika o najszybszym łączu
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
Odpowiedz cytując