LanceTS napisał(a):

Ja proponuje zdegradować te druzyny które nie daly znaku zycia narazie, nie zagrały meczu i nie ma z nimi kontaktu. Bo tylko zaśmiecają tą ligę.
A co do meczu to dla nas: 1 samobój chyba i LanceTS 1.
U mnie też ping nie schodził pon 150, a co parenaście sekund skakał do 500-600. Cieżko się gra w takich warunkach. Mimo wszystko gratuluje przeciwnikom
|
Powiedziałbym, że po jednej strzeliliśmy

przeciwnicy tak murowali bramkę, że każdy z naszych goli to praktycznie samobój (trzeba się było nieźle przedzierać).
Co do lagów wszystko zależy od lokalizacji i szybkości łącza hosta, dlatego apeluję by stół zakładany był przez zawodnika o najszybszym łączu