Temat
:
Liga haxa balla.
Wyświetl pojedynczy post
wislak_92
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
119
12.04.2011, 15:02
AlkoFans chetni dzis na gre w godzinach 20-21, jutro 19-21 takze mozemy nadrobic zalegle mecze.
~ Fair Play Team mozemy dzis rozegrac meczyk z 1 kolejki, no chyba ze wolicie walkower i miec te 3 punkty wiecej niz udowodnic swoja wyzszosc na boisku
Ostatnio edytowane przez wislak_92 : 12.04.2011 o godz. 15:06.
"
Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych...podania ręki
". - Henryk Reyman
wislak_92
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak_92
Znajdź inne posty napisane przez wislak_92