LanceTS napisał(a):

Ja proponuje zdegradować te druzyny które nie daly znaku zycia narazie, nie zagrały meczu i nie ma z nimi kontaktu. Bo tylko zaśmiecają tą ligę.
A co do meczu to dla nas: 1 samobój chyba i LanceTS 1.
U mnie też ping nie schodził pon 150, a co parenaście sekund skakał do 500-600. Cieżko się gra w takich warunkach. Mimo wszystko gratuluje przeciwnikom
|
Dużo też zależy od lokalizacji, na przykłąd jak mieszkasz na drugim końcu, albo poza Krakowem to są coraz większe lagi, ale będzie rewanż to się wyrówna.
Powodzenia; )