funkykoval napisał(a):

TU -154 M nie podchodził w dniu 10 kwietnia 2010 roku w Smoleńsku do lądowania, na wysokości decyzyjnej 100 metrów dowódca załogi podał rozkaz - odchodzimy.
Tyle w temacie pasterzu.......
|
Nieumiejętnie korzystając z przyrządów do pomiaru wysokości i nie stosując się do procedur dotyczących lotu.
Chcesz mi powiedzieć, że piloci nie ponoszą żadnej winy w tym co się stało?