Gilbert Azory napisał(a):

|
Wg mnie przesadzacie, Lobo jest pilkarzem Wisly, nic mu nie udowodniono, a wjezdzacie na niego jakby to byl Cabaj albo Dolha
|
Zagłebie kupowało mecze ? tak
Czy w procederze uczestniczyli piłkarze ? tak
Czy grał tam wtedy Łobodzinski ? tak
Czy Łobodzinski był jednym z najważniejszych piłkarzy Zagłebia w tamtym okresie ? tak (38 spotkań w tamtym sezonie )
Czy Łobodziński mógł nie wiedzieć o tym procecederze który zresztą miał charakter ciągły ? nie , bądzmy poważni .
Czy Łobodziński decydował o kupieniu spotkania ? tutaj nie ma odpowiedzi
Czy nazwisko Łobodzińskiego ma powiązanie w aferze korupcyjnej ? tak
Czy Wisła ma więcej do stracenia niz zyskania mając w swoich szeregach przeciętnego piłkarza mającego jeden z najwyższych kontraktów w drużynie który pośrednio lub bezpośrednio uczestniczył w procederze korupcyjnym ? tak
Czy Wisła chce być klubem czystym od spraw korupcyjnych ? tak
Czy należy rozwiązac kontrakt z Łobodzińskim ? tak