raindog napisał(a):

Mi sie nawet podoba podejście klubu. Szybko gaszą głupią ale w sumie szkodliwą paplaninę na forach tak samo szybka reakcja z Draganem. Na plus bo super redaktorzy nie trują mi potem w gazetach i podczas komentarzu absurdalnymi teoriami wyczytanymi w internecie. Z drugiej strony szkoda, że poważny facet się musi tłumaczyć no chyba że traktuje to w kategoria edukacyjnych
