Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
Gilbert Azory
Senior Member
Od: 04.2008
Offline
#
10543
12.04.2011, 13:06
Wg mnie przesadzacie, Lobo jest pilkarzem Wisly, nic mu nie udowodniono, a wjezdzacie na niego jakby to byl Cabaj albo Dolha
Gilbert Azory
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Gilbert Azory
Znajdź inne posty napisane przez Gilbert Azory