Wyświetl pojedynczy post
joshi
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: Nasty Squad

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#745
Stary 12.04.2011, 12:11
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Byłeś tam przy lini wiesz jak wygląda sytuacja ? Genkov w ostatnich minutach wyglądał na kompletnie wyprutego. Melikson w końcówce grał absolutnie na max, tyle ile miał to dał. Pewnie poszło zlecenie od trenera żeby Maor końcówkę grał na maxa i dał znać kiedy się już wypruję. Skąd wiesz czy sam nie poprosił o zmianę ?
Ile to kiedyś było wjazdów na Maaskanta jak w którym meczu sciągnał Brożka a potem okazało się ze to on sam poprosił o zmianę.
W takich kwestiach trenowanie trenera jest bez sensu bo masz dostęp do małego wycinka co dzieje się z zawodnikami. Na ile mają siły itp.

Niestety nikt nie były wstanie przewidzieć że Łobo w końcówce będzie oddawał piłkę piłkarzom Korony za darmo.
w kontekście ostatnich wydarzeń, brzmi to dosyć dwuznacznie

z pierwszą częścią wypowiedzi się zgadzam, trener najlepiej wie co ma robić, jesteśmy liderem ze sporą przewagą nad resztą stawki i trudno zarzucić Maaskantowi jakieś ewidentnie złe decyzje (jak np. Bakero który miesza składem i wprowadza niezdrową atmosferę w szatni)
Odpowiedz cytując