Chyba jestem dziwny ale ostatnią rzeczą jaka by mi do łba przyszła żeby sprokowac przeciwnika to wsadzić komuś palec do dupy
co do Manueli to w sumie palec był i jest brązowy więc róznicy znacznej nie ma

ale mam nadzieje że skończy to temat reprezentacji w jego przypadku