Na legii i w gdańsku odbiory mają potrwać do 4 tygodni , a u nas się zaczęły 15 marca to wychodzi że powinny się skończyć w piątek, ale nie u nas takie rzeczy , poczekamy z 2 lata, budowa dróg dojścia idzie im w ślimaczym tempie, do tego na telebimy trzeba będzie przeznaczyć dwa tygodnie żeby je uruchomić , ale to dopiero jak miasto znajdzie na to kase , do tego ścianka przy wejściu głównym na zachodniej nadal nie otynkowana tylko same pustaki , żal mi, czy wisła nie potrafi na to wszystko zareagować czy co
