Wyświetl pojedynczy post
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44039
Stary 12.04.2011, 09:59
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Nic ich nie czeka, bo z piłkarzy, którzy grają obecnie w pierwszym składzie (większość pozostałych i tak nie ma większego znaczenia dla Wisły i niestety część nie odejdzie), mogą odejść tylko Chavez i Cikos. Reszta z nami zostanie.
Tak ? Jeśli dostaną propozycję nie do odrzucenia (młoda ekstraklasa) to karda się przewietrzy.
Odpowiedz cytując