Kurz napisał(a):

Nic ich nie czeka, bo z piłkarzy, którzy grają obecnie w pierwszym składzie (większość pozostałych i tak nie ma większego znaczenia dla Wisły i niestety część nie odejdzie), mogą odejść tylko Chavez i Cikos. Reszta z nami zostanie .
|
Tak ? Jeśli dostaną propozycję nie do odrzucenia (młoda ekstraklasa) to karda się przewietrzy.