ziz99 napisał(a):

|
Patrząc na niektórych graczy z obecnej kadry, to Stana i Roberta czeka w lecie ciąg dalszy wietrzenia kadry ... i to to takie konkretne.
|
Nic ich nie czeka, bo z piłkarzy, którzy grają obecnie w pierwszym składzie (większość pozostałych i tak nie ma większego znaczenia dla Wisły i niestety część nie odejdzie), mogą odejść tylko Chavez i Cikos. Reszta z nami zostanie

.