Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21586
Stary 12.04.2011, 07:30
Krystian88 napisał(a):Wyświetl post
Reasumując latasz tylko i wyłącznie na linii PL-UK no więc nie możesz się wypowiadać na tematy klaskania. Ja natomiast latam także na innych. Jeśli Cie interesuje na jakich to na priv bo tu szkoda rozmywać. Powiem Ci więc, ze TYLKO Polacy klaszczą.. i najlepsze jest to, że nikt nie wie dlaczego? Pytałem kilka razy osoby, które obok mnie to robiły i żadna nie wiedziała po co.. Ale Ty ich bronisz, więc pewnie klaszczesz, to może Ty mi wyjaśnisz Kasztanie?

Aha. Pilot to słyszy wbrew temu co Ci się wydaje bo kilkukrotnie byłem świadkiem jak przez radio kpił sobie z tych oklasków..
Krystian, Włosi też klaszczą na potęgę, o dziwo nie jesteśmy jedyni

To tak tematem wtrącenia.
Odpowiedz cytując