Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#732
Stary 12.04.2011, 00:25
Dla mnie jeden z najlepszych meczyków Wisły w tym sezonie. Wreszcie dobrze grał atak i pomoc/ Mieliśmy dużo sytuacji, czego brakowało chociażby na jesieni czy na początku rundy. Szkoda tylko że nasza obrona taka mało pewna jest.
Odpowiedz cytując