A moim zdaniem najśmieszniejsza jest nasza prokuratura, Kazdy wtedy wiedział jaki będzie wynik tego meczu 95% kibców w Polsce było przekonanych że ten mecz był ustawiany

Aż nie mogłem się oprzec by zaglądnąć na forum naszych wspniałych kolegów z za Błoń co pisali wtedy o tym meczu no i kompletnie się nie zdziwilem jak, ktoś chce niech zagłądnie. Pamiętam jak ludzie chcieli obstawiac ten mecz na remis ale się nie dało bo do pewnej godziny wpłyneły takie sumy na remis że chyba bano się bankructwa i mecz został zablokowany.