Wyświetl pojedynczy post
alkoholik
Senior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków(Nowy Kleparz)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1345
Stary 12.04.2011, 00:11
A moim zdaniem najśmieszniejsza jest nasza prokuratura, Kazdy wtedy wiedział jaki będzie wynik tego meczu 95% kibców w Polsce było przekonanych że ten mecz był ustawiany Aż nie mogłem się oprzec by zaglądnąć na forum naszych wspniałych kolegów z za Błoń co pisali wtedy o tym meczu no i kompletnie się nie zdziwilem jak, ktoś chce niech zagłądnie. Pamiętam jak ludzie chcieli obstawiac ten mecz na remis ale się nie dało bo do pewnej godziny wpłyneły takie sumy na remis że chyba bano się bankructwa i mecz został zablokowany.
Odpowiedz cytując