Elendil napisał(a):

|
Gdyby każdy gracz Wisły wkładał tyle serca do gry co Dragan, to mistrzostwo mielibyśmy już w kieszeni. I czekali na rewanż z Lechem w PP. Nikt z was nie zrobił w życiu jakieś głupoty, której potem żałował? Nawet bardzo dużej głupoty? I w związku z tym co, ludzie nigdy nam nie wybaczali?
|
No może niektórzy wolą zawodnika ,który po przegraniu meczu schodząc do szatni myśli o tym ,który lokal wieczorem odwiedzić?