RAF napisał(a):

wolfy,
Nie, i jeszcze raz nie.
Powiem Ci szczerze ze tego drukarza nie chce wiecej widziec w koszulce Wisly nawet gdyby z lawki mieli wchodzic juniorzy albo kaleka o kulach. Jestem przekonany ze jak wejdzie junior to umiejetnosci duzo mniejszych miec nie bedzie a bedzie mial cos czego Wojciech L. nie ma: serce do walki, do sportowej walki.
|
Och, ależ ja też bym wolał obejrzeć Burligę na
jego nominalnej pozycji. I sądzę, że wiele gorzej niż z Łobodzińskim w składzie by nie było. Ale tyle ja, trener ma jak widać inne zdanie.