Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10522
Stary 11.04.2011, 23:40
RAF napisał(a):Wyświetl post
wolfy,

Nie, i jeszcze raz nie.

Powiem Ci szczerze ze tego drukarza nie chce wiecej widziec w koszulce Wisly nawet gdyby z lawki mieli wchodzic juniorzy albo kaleka o kulach. Jestem przekonany ze jak wejdzie junior to umiejetnosci duzo mniejszych miec nie bedzie a bedzie mial cos czego Wojciech L. nie ma: serce do walki, do sportowej walki.
Och, ależ ja też bym wolał obejrzeć Burligę na jego nominalnej pozycji. I sądzę, że wiele gorzej niż z Łobodzińskim w składzie by nie było. Ale tyle ja, trener ma jak widać inne zdanie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując