KaSzTaN napisał(a):

|
Nie do konca tylko polacy klaskaja, latam 10-15 razy rocznie miedzy Polska a Anglia...
|
Reasumując latasz tylko i wyłącznie na linii PL-UK no więc nie możesz się wypowiadać na tematy klaskania. Ja natomiast latam także na innych. Jeśli Cie interesuje na jakich to na priv bo tu szkoda rozmywać. Powiem Ci więc, ze TYLKO Polacy klaszczą.. i najlepsze jest to, że nikt nie wie dlaczego? Pytałem kilka razy osoby, które obok mnie to robiły i żadna nie wiedziała po co.. Ale Ty ich bronisz, więc pewnie klaszczesz, to może Ty mi wyjaśnisz Kasztanie?
Aha. Pilot to słyszy wbrew temu co Ci się wydaje bo kilkukrotnie byłem świadkiem jak przez radio kpił sobie z tych oklasków..