flamengista napisał(a):

|
No to go mamy. Na co czekamy?
|
Na koniec sezonu? W tej chwili nasza ławka to rozpacz, bo Łobo jest pierwszym wchodzącym na zmianę czy to na prawą pomoc, czy na obronę (!!).
Poza tym - poczekają pewnie na ogłoszenie wyroku, albo przynajmniej oficjalne potwierdzenie. Już raz wszyscy mieliśmy nadzieję i wyszło w końcu, że podczas gdy całe Zagłębie kupowało mecz, to Łobo jako jedyny myślał, że kasa idzie na biedne dzieci w Albanii. Po tym procesie to aż chciałem go zgłosić jako wizytówkę akcji "niepełnosprawni intelektualnie, pełnosprawni w pracy". Skoro więc takie wały przechodzą, to trzeba uzbroić się w cierpliwość, bo wyjdzie, że znowu Wojtek głupa przypali i wszystko zostanie po staremu.
Grzadq napisał(a):

|
I od siebie - ile ....a można no? Skupcie się lepiej na "naszym" drukarzu i typujcie kiedy wyleci, a nie dalej tamten temat męczycie.
|
Wszyscy rozgarnięci już się w temacie wypowiedzieli, trzeba jednak dać szansę tym z opóźnionym zapłonem.