Wyświetl pojedynczy post
Grzadq
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3619
Stary 11.04.2011, 22:29
Cytat:
Jako zespól wygląda to czasami tragicznie.
Tu się nie zgodzę. Ofensywnie wyglądamy naprawdę dobrze, cały czas obrona kuleje ale nie sądzę żeby to była bezpośrednio wina Maskanta. Ma takich zawodników jakich ma, jedynie Pareiko to klasa światowa. I moim zdaniem mówiąc o nowych siłach w letnim okienku transferowym miał na myśli głównie nowych obrońców.

Cikos to mnie doprowadza do spazmów. Zgadzam się na to, żeby ściągać zawodników zagranicznych o ile SĄ LEPSI od polaków (vide Melikson). Za Cikosa można wstawić dziesiątki chłopaków z niższych lig, którzy będą grali lepiej niż ten gość.

Co do całego bloku obronnego, to rzeczywiście najlepiej, mimo pewnych błędów, gra z nich wszytkich Palić. Z oceną Chaveza i Jaliena wstrzymuję się do końca sezonu.

W ataku mam wrażenie gramy naprawdę fajnie. Kilka kombinacyjnych akcji, gra skrzydłami. Jasne że nie wszystko wychodzi, ale z meczu na mecz widać że jest coraz lepiej z przodu. Tylko znowu pytanie - na ile to zasługa Maskanta a na ile samych zawodników gwarantujących okresloną jakość?
Odpowiedz cytując