Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10703
Stary 11.04.2011, 22:23
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Nie chciałbym otwierać puszki pandory, ale myślisz, że można było 'czysto' na początku obecnego wieku awansować z A klasy do II ligi, skoro dziś wiadomo, że praktycznie każdy awans w III i II lidze był ustawiony?

Oczywiście że tak, podobnie jak można było uczciwie zdobyć MP w 1993
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując