0 22 napisał(a):

Nie chciałbym otwierać puszki pandory, ale myślisz, że można było 'czysto' na początku obecnego wieku awansować z A klasy do II ligi, skoro dziś wiadomo, że praktycznie każdy awans w III i II lidze był ustawiony?
|
Oczywiście że tak, podobnie jak można było uczciwie zdobyć MP w 1993
