Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
pozdi91
Senior Member
Od: 02.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
21582
11.04.2011, 22:15
Donki
napisał(a):
Ile kosztuje przejazd pociągiem PKP z Krakowa do Wrocławia ?
we dwie strony dla ucznia ok. 50zł (33% zniżki chyba), dla studenta ok 40zł.(50%zniżki chyba) Tak ostatnio się dowiadywałem w informacji na dworcu.
pozdi91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pozdi91
Znajdź inne posty napisane przez pozdi91