Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1341
Stary 11.04.2011, 22:00
nh79 napisał(a):Wyświetl post
(...)
No więc właśnie... Jeśli u nas ma to wreszcie wyglądać normalnie - tak jak u Ciebie w Anglii - to Wojtka Ł. trzeba po "jasiowemu" wyp... dyscyplinarnie.

I pokazać, że czasy się zmieniły - nie ma zgody na korupcję. Koniec, kropka.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując