|
Junior Member
Offline
|
#5469

11.04.2011, 21:51
|
MatMario napisał(a): 
Bardzo cenny jest u Pawełka ten wielki samokrytycyzm. Brawo Mario! Dobrze że zaufanie poczułeś jak się kontrakt kończył, a 4,5 roku wcześniej nic, zero zaufania 
Co za gość, Smuda go po jednym błędzie skreślił... No cóż, nawet Smuda jakąś dobrą decyzję musiał kiedyś podjąć.
|
brawo Mario  tak trzymać!!!
|
|