Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Flinston
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
10700
11.04.2011, 21:45
mam nadzieje ze Zagłębie wraz z parchami zostaną spuszczone do pierwszej ligi.
Flinston
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Flinston
Znajdź inne posty napisane przez Flinston