Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9108
Stary 11.04.2011, 21:16
arti napisał(a):Wyświetl post
Mnie się wydaje, że Genkov to jest napastnik wyłącznie na 4-4-2 i bez kolegi do ataku typu Paweł B. nie doczekamy się wiele wiecej niż dotąd widzimy.
Jak dla mnie to strzelanie po dwie bramki w meczu mi wystarczy ;D
Odpowiedz cytując