Wyświetl pojedynczy post
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10512
Stary 11.04.2011, 20:54
glazik napisał(a):Wyświetl post
Wojtka dzialanie z premedytacja... nie do wybaczenia.. ZeGnamy.
Dragana dzialanie w zlosci,chlop widac daje z siebie co moze w kazdym meczu. widac jeden z ambitniejszych chlopakow w Wisle.A Wy go bluzgacie bo sie wqrwil ze traci to na czym mu zalezy czyli zwyciestwo.jak czytam posty takich idiotow jak Blaszczu16 to mi sie slabo robi. Widac zycie Cie jeszcze nie wiele nauczylo.
Popieram zdanie kolegi. Jeśli o mnie chodzi to chciałbym aby każdy wkładał tyle serca do gry co Dragan. Chłopak się stara a to że kopną w ziemię( przy okazji w koszulkę) to tylko pokaz sportowej złości. Dla tych którym to się nie podoba to weźcie chociaż pod uwagę fakt że przeprosił( jak dla mnie nawet nie musiał).
Odpowiedz cytując