Wyświetl pojedynczy post
Przemas
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków AZORY

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1339
Stary 11.04.2011, 20:53
Jak dla mnie dopiero po wyroku można podejmować jakiekolwiek kroki. Oskarżenie to jedno ale winę trzeba udowodnić, a dopóki tak się nie stanie nie ma podstaw, żeby podejmować jakieś kroki. Nie żebym bronił Wojciecha Ł. czy coś, po prostu uważam iż dopóki nie ma wyjaśnionej sprawy ani wyroku sądu to nie należy postępować pochopnie gdyż oskarżyć można każdego o wszystko ale grunt to udowodnić winę. Jeżeli się okaże, że brał udział w kupowaniu meczu to wylotka z Wisły od razu plus mega kara pieniężna.
Odpowiedz cytując