wojteqs80 napisał(a):

|
O brak Sobola się nie boje , mamy Czarka który zagra na podobnym a może nawet wyższym poziomie.Niestety nie wiem czy uda się zastąpić Małego. Może zagrać Rios, Łobo albo Garguła , z tym że Wojciech Ł. chyba sam się wyeliminował. Wszyscy domagają się Riosa i chyba na tą chwilę to będzie najlepsza decyzja , chłopak pokazuje że jest w formie więc może w końcu nadszedł jego czas
|
Akurat Sobol w meczu z Koroną był najlepszym zawodnikiem Wisły, albo inaczej...najważniejszym. Oczywiście do czerwonej kartki, choć i tak moim zdaniem zachował się bardzo dobrze.
Mi się wydaje, że bardziej będzie brakować Sobola, niż Patryka.
Ale nie ważne, kto zagra. Trzeba ten mecz wygrać i koniec.