mam pytanie odnośnie flagi Gdynia w naszych barwach czy my tam mamy FC? jak tak można jakieś liczby jak jeżdżą czy ta flaga wisi tylko i wyłącznie w Gdańsku i jest tak jak by ripostą na flagę Arki z NH? dzięki

jak ktoś byłby mógł opisać szczegółowo to zapraszam na PW.