Jaroo1 napisał(a):

|
Kasa sie zgadza, w Wisle zarobil miliony i to sie liczy dla takiej gnidy a nie to zeby wygrac jakis tam mecz w LM czy LE albo bic sie o Mistrzostwa Kraju
|
Dlatego ja uwazam ze kibice czy kluby powinni wytaczac cywilne procesy przeciwko pilkarzom ktorym udowodniona zostaje korupcja. Bo wychodzi na to ze tym k...om po prostu oplaca sie oszukiwac, kupi mecz (e), zostanie gwiazda, dostanie lepszy kontrakt i jest ustawiony do konca zycia. Nie wiem komu wtedy Zaglebie zabralo miejsca w Pucharze UEFA, ale kibice tej druzyny ktora to miejsce stracila powinni wytoczyc procesy tym ktorzy kupili mecz i tym ktorzy sprzedali. Wtedy jak taka k...a zaplaci odszkodowanie i zostanie bez pracy, twarzy i pieniedzy to sie nauczy.