Wyświetl pojedynczy post
RAF
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Ukochane Miasto Krakow / New York City

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1338
Stary 11.04.2011, 20:16
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Kasa sie zgadza, w Wisle zarobil miliony i to sie liczy dla takiej gnidy a nie to zeby wygrac jakis tam mecz w LM czy LE albo bic sie o Mistrzostwa Kraju
Dlatego ja uwazam ze kibice czy kluby powinni wytaczac cywilne procesy przeciwko pilkarzom ktorym udowodniona zostaje korupcja. Bo wychodzi na to ze tym k...om po prostu oplaca sie oszukiwac, kupi mecz (e), zostanie gwiazda, dostanie lepszy kontrakt i jest ustawiony do konca zycia. Nie wiem komu wtedy Zaglebie zabralo miejsca w Pucharze UEFA, ale kibice tej druzyny ktora to miejsce stracila powinni wytoczyc procesy tym ktorzy kupili mecz i tym ktorzy sprzedali. Wtedy jak taka k...a zaplaci odszkodowanie i zostanie bez pracy, twarzy i pieniedzy to sie nauczy.
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
Odpowiedz cytując