0 22 napisał(a):

|
Można listę tych nurków, bo mam wrażenie, że ktoś mu chce dorobić gębę Radovica.. Stop histerii.
|
W derbach Warszawy zaraz na poczatku meczu zrobil nura na tyle przekonywujaco, iz Wieszczycki dopiero po powtorkach przyznal, ze zdarzenie jakie poczatkowo uznal za faul, bylo czystym aktorstwem. Wszystko dzialo sie przed polem karnym i moze dlatego szybciej ulecialo z pamieci. Ale z rzutu wolnego tez przeciez mozna zdobyc bramke.
I dalbym sobie glowe uciac, ze gdzies po drodze byl jeszcze trzeci ewidenty nur, jednakze sytuacji skojarzyc za cholere nie moge. Moze komus innemu sie uda.