Wyświetl pojedynczy post
wojteqs80
Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 11.04.2011, 20:03
O brak Sobola się nie boje , mamy Czarka który zagra na podobnym a może nawet wyższym poziomie.Niestety nie wiem czy uda się zastąpić Małego. Może zagrać Rios, Łobo albo Garguła , z tym że Wojciech Ł. chyba sam się wyeliminował. Wszyscy domagają się Riosa i chyba na tą chwilę to będzie najlepsza decyzja , chłopak pokazuje że jest w formie więc może w końcu nadszedł jego czas
Odpowiedz cytując