|
Nie wiem czy od razu rozwiązanie kontraktu. Miałem na myśli odsunięcie od składu przynajmniej do czasu wyjaśnienia sprawy. Bo nawet jeśli go uniewinnią to i tak może być za duży niesmak dla Cupiała.
Co do rozwiązania kontraktu w wypadku złamania prawa to nie rozwiązaliśmy z Mijailoviciem kontraktu z tego powodu?
|