Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
legion18
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10695
Stary 11.04.2011, 19:33
flamengista napisał(a):Wyświetl post

I jeszcze jedna ciekawostka... Środowisko GW chyba jednak Legii nie lubi. Doczepili się (słusznie) w sprawie Starucha i za nic nie chcą odpuścić. Teraz nawołują sponsorów do odejścia, co jest już zabawne. Szczególnie, że są potencjalnym konkurentem Legii w walce o ew. reklamodawców

http://wyborcza.biz/biznes/1,100897,...rzy_Legii.html

Czyli: ilu piłkarzy musi dostać w twarz, by reklamodawcy odeszli z Legii i przyszli do nas?

Do szczęścia Agorze brakuje własnego klubu piłkarskiego.
Oni nie tylko dzwonią do sponsorów, ale nawet do domów dziecka, z którymi współpracuje SKLW...
Odpowiedz cytując