Mogą w sumie odsunąć ale kontraktu bez wyroku nie rozwiążą. W sumie nie wiem, czy w kontraktach jest taka klauzula która pozwala go rozwiązać jeśli udowodni się zawodnikowi złamanie prawa
A jak było z tym naszym trenerem

Nie pamiętam jak się nazywał. Na B coś. Odszedł sam, ale dopiero po wydaniu wyroku czy jak
