|
Mnie martwi przede wszystkim jedna sprawa a mianowicie Riosa!
Gość strzela bramki w młodej i chyba jest w dobrej formie a na zmiane wchodzi Lobodziński.
Już pomijam fakt że przez jego strate piłki straciliśmy druga bramkę ale nosz k...a niech mi ktoś
odpowie na pytanie czy da sie być w słabszej formie niz Lobo?...według mnie nie
Powód: ...
Ostatnio edytowane przez sergio : 11.04.2011 o godz. 19:27.
|