|
Tak sobie myślę, czy nie moglibyśmy wypożyczyć Garguły na pół roku. Połowa ekstraklasy wzięłaby go z pocałowaniem ręki. Jak znam politykę transferową to w najbliższym okienku dojdzie jeszcze jeden pomocnik albo nawet dwóch bo odejdzie Sivakow. Nowy klub przejąłby pewną część kontraktu Garguły a on by zagrał (w optymistycznym wariancie) 15 meczów i wrócił do nas w rytmie meczowym, chyba żeby złapał kontuzję. Ale tak czy srak półroczne wypożyczenie byłoby chyba najlepsze dla obydwu stron.
E. Idiotyzmem jest obwinianie tylko jednej osoby. Tak robią tylko skrajni ekstremiści.
Winnymi porażki, bo remis to de facto porażka są:
- Genkov - bo nie strzelił na 3:1
- Mały - bo nie strzelił karnego
- Wilk - bo nie strzelił sytuacji pod koniec
- Kirm - bo nie strzelił w dobrej sytuacji
- Fatalna obrona
- Fatalna postawa całej druzyny po osłabieniu
- Sobol - bo osłabił drużynę
- Wilk - bo strzelił swojaka (to że Wilk pojawił się 2x w tej wyliczance nie ma znaczenia)
- Maskaant - bo zrobił wg mnie i części użytkowników fatalne zmiany
- Łobo - bo podał do przeciwnika zamiast szanować piłkę
- Pareiko bo powiedział Wilkowi żeby wyszedł z muru
- Wiatr, wilgotność, nawierzchnia i słońce w oczy
Dopiero wszystkie czynniki zebrane w kupę są winne porażki. A gadka Małeckiego że bierze winę na siebie to taki dobry PR ;p
To jak przyczyny katastrofy Tupolewa. Nie jeden czynnik zawalił ale kilka/kilkanaście i dlatego doszło do katastrofy.
Ostatnio edytowane przez wujekWojtek : 11.04.2011 o godz. 19:25.
|