|
Drodzy Forumowicze: na temat Pajlica powiedziano dość. Zawodnik przeprosił oficjalnie kibiców, ma jeszcze podjąć jakieś działania które mają ten głupi wyskok nam zrekompensować. Temat uważam za zamknięty i proszę do niego nie wracać.
A już szczególnie nie odgrzewać "starych kotletów" - przypadków Surmy, Pawełka czy nawet Małeckiego.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|